Радни састанак друштва учитеља из целе Србије у Великом Градишту на Сребрном језеру

Друштво учитеља општине Велико Градиште,Голубац као и ОШ ,, Иво Лола Рибар" организовао је од 3. до 5. јуна 2022. радни састанак 30 најактивнијих удружења из целе Србије у Великом Градишту на Сребрном језеру. Радном састанку су уз учиетље из целе Србије присуствовали су представници Завода за вредновање квалитета у образовању. Најактивнија удружења из целе Србије су послала по једног учитеља и делегацију ученика,Удружење сомборских учитеља спада међу најактивније и рад који је доказао ентузијазам и стручност сомборских учитеља на овом скупу је истакнут ко пример праксе коју треба следити. УСУ је на овом скупу представљала ОШ " Братство јединство". и мр Валерија П. Николић и ученици 3. разреда.

Размена искустава била је више него корисна и квалитетна.

Фотографије